Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Tresowanie psa

Liczba produktów: 22

Jakie akcesoria przydadzą się podczas treningu psa?

Podczas szkolenia psa możemy go nauczyć wielu przydatnych umiejętności. W ten sposób nie tylko zapewnimy czworonogowi bezpieczeństwo i pomożemy mu rozładować nadmiar energii, lecz także poprawimy z nim relację. Podpowiadamy, jakie akcesoria kupić do treningu psa.

Jakie akcesoria treningowe kupić dla psa?

Na rynku jest bogaty wybór kagańców dla psa – uniwersalnych, treningowych i muzzle. Wśród ofert występują zarówno produkty nylonowe, jak i poliestrowe, materiałowe czy plastikowe. Akcesoria treningowe dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu na pewno znajdziesz odpowiedni sprzęt dla swojego czworonoga. W przypadku krótkonosych psów dobrze sprawdzą się elastyczne, lekkie kagańce muzzle. Na uwagę zasługuje ich ergonomiczna konstrukcja, która pozwala czworonogowi wygodnie oddychać, pić czy jeść przysmaki. Jeśli Twój pupil ma tendencję do jedzenia śmieci, na czas spaceru możesz zakładać mu kaganiec chroniący przed trutkami. Produkt uniemożliwia połknięcie niebezpiecznych rzeczy, a nie utrudnia przy tym wąchania, dyszenia czy picia. Kaganiec ma boczne otwory, przez które jest możliwe podanie psu smakołyków, aby go nagrodzić. Produkt dostępny jest w kilku rozmiarach. Co ważne, posiada wygodną opcję regulacji.

Profesjonalny sprzęt treningowy dla psa

Możesz zdecydować się również na wytrzymałą smycz nylonową, odporną na trudne warunki atmosferyczne. Produkt przyda się podczas tropienia, polowania, a także nauki chodzenia przy nodze. Taka smycz zapewnia większą swobodę ruchu, dlatego stanowi świetną alternatywę dla skórzanego odpowiednika. Dostępna jest w kilku długościach, dzięki czemu dopasujesz ją do swoich potrzeb. Do treningu psa przydatne będą także pomoce wychowawcze z klikerem, które wydają charakterystyczny dźwięk. Wspomniane akcesoria do treningu psa z pewnością ułatwią Ci zadanie. Możesz do nich dobrać plastikowe gwizdki dwutonowe, które sprawdzą się podczas nauki w lesie czy na plaży. Ponadto warto zastanowić się nad kupnem uprzęży nylonowej – dzięki niej łatwiej zapanujesz nad swoim czworonogiem.