Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Gryzaki dla psa

Liczba produktów: 110

Naturalne gryzaki dla psa – dlaczego warto je kupić?

Naturalne przysmaki zaspokajają potrzebę żucia. Gryzaki nie tylko dostarczają psu rozrywki, lecz także pozwalają zadbać o higienę jego jamy ustnej. Sprawdź, co możesz wybrać dla swojego czworonoga.

Dlaczego warto podawać psu naturalne gryzaki?

Psie przysmaki pomagają rozładować stres i napięcie. Naturalne gryzaki dla psa ułatwiają również utrzymanie higieny jamy ustnej. Skutecznie usuwają osad, zapobiegając odkładaniu się kamienia nazębnego. Warto być świadomym, że zdrowe przysmaki należy podawać zarówno szczeniakom, jak i dorosłym psom. Wśród naturalnych gryzaków dla psa można znaleźć:
  • kości prasowane,
  • nogi baranie,
  • noski wieprzowe,
  • kanapki wołowe z kurczakiem,
  • krtań wołową,
  • wątrobę wołową,
  • kanapki wołowe z rybą.
Czworonogi mają różne preferencje żywieniowe, dlatego oferta wzbogacona została o skrzydła z gęsi, skórę wołową i stripsy z kurczaka. Oprócz tego można wybrać różnego rodzaju paski – wołowe, owcze, sarnie, kacze, z perliczki, jelenia, indyka, gęsi i dzika. Jeśli szukasz przysmaków treningowych, a Twój czworonóg lubi ryby, postaw na skórę dorsza pokrojoną w kostki lub paski. Pamiętaj jednak, że przysmaki z wołowiną u ras wrażliwych, takich jak york, maltańczyk, shih-tzu czy buldog, mogą wywoływać reakcję alergiczną.

Czym kierować się, wybierając naturalne gryzaki dla psa?

Szukając przysmaków dla psiaka, pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na ich twardość. Szczeniakom i seniorom można podawać miękkie smakołyki, z kolei twarde gryzaki zarezerwowane są dla psów ze zdrowymi zębami. Jeśli nie wiesz, jaki przysmak zadowoli Twojego ulubieńca, skorzystaj z naszych podpowiedzi.

Duże psy polubią skóry i ścięgna wołowe oraz poroże jelenia. Z kolei małe i średnie pupile z pewnością zadowolą się żwaczami baranimi, przełykami wołowymi i uszami króliczymi. Zanim dokonasz wyboru, zastanów się również, czy chcesz zająć psa na kilka godzin, czy może na nieco dłużej.

W pierwszym przypadku postaw na uszy wołowe, bawole lub dzicze, krokiety ze skóry wieprzowej albo szyję gęsią. Jeśli gryzak ma wystarczyć psu na dłużej, zdecyduj się na racicę sarny, nogę dzika lub poroże jelenia. Płuca wołowe i wieprzowe, łapy kurze, szprotki suszone i paluszki drobiowe sprawdzą się idealnie jako szybka przekąska. Ze względu na bogaty wybór na pewno znajdziesz gryzaki, które przypadną do gustu Twojemu psu.