Usuwanie plam i zapachów po psach

Liczba produktów: 1

Usuwanie plam i zapachów po psach – jakie produkty mogą pomóc?

Nie tylko usuwanie sierści z mebli tapicerowanych czy dywanów potrafi spędzać sen z powiek psim opiekunom. Nierzadkim problemem jest likwidacja przykrych zapachów, jakie zostawiają po sobie czworonożni milusińscy. Do usuwania plam i zapachów po czworonogach warto wykorzystać różnorodne produkty.

Produkty do usuwania zapachu psa

Likwidacja przykrego zapachu psa nie jest już problemem. Z powodzeniem pozbędziesz się go, korzystając ze specjalnych produktów do neutralizacji zapachów odzwierzęcych dostępnych w formie sprayu. Preparaty te absorbują i usuwają nieprzyjemną woń, a niektóre z nich są nawet w stanie pozbyć się plam z moczu, wymiocin czy kału. Tego typu środki to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli psów znaczących teren, szczeniąt dopiero uczących się higieny czy czworonogów mających problem z utrzymaniem moczu. Za ich działanie odpowiadają bioenzymy, które rozkładają powodujące nieprzyjemną woń związki. Niektóre preparaty do likwidacji przykrego zapachu wzbogacone są o kompleksy kwiatowe, które po użyciu pozostawiają miły aromat.

W jaki sposób używać produktów do likwidacji zapachów po psie?

Produkty do usuwania przykrych zapachów po psie są bardzo proste w użyciu. Zanim je zastosujesz, wstrząśnij opakowanie, następnie spryskaj środkiem źródło nieprzyjemnego zapachu i zostaw do wyschnięcia. Po kilku minutach uciążliwa woń zniknie, a nadmiar produktu możesz zebrać ściereczką. Produkty do usuwania zapachu psa możesz stosować bez obaw o odbarwienie powierzchni czy pozostawienie plam. Nadają się do użytku na różnych powierzchniach, np. tapicerkach, materacach, dywanach, tkaninach, podłogach czy płytkach ceramicznych. Sprawdzą się wszędzie, gdzie znajdują się zwierzęta, zwłaszcza w miejscach szczególnie narażonych na nieprzyjemny zapach (w kuwetach, kojcach, klatkach, transporterach).