Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Przechowywanie karm dla kotów

Liczba produktów: 4

Pojemniki na karmę dla kota

Pojemnik na karmę dla kota – świeżość karmy na dłużej

Dzięki odpowiednim warunkom przechowywania jedzenie dłużej zachowuje wszystkie cenne składniki odżywcze (wolniej ulegają utlenianiu) oraz smak. Ma to znaczenie w przypadku żywienia zwierząt, zwłaszcza kotów, ponieważ są one bardzo wybredne. Szczelnie zamykany pojemnik na karmę dla kota to absolutnie niezbędne wyposażenie każdego właściciela mruczka. Bardzo ważne jest, aby pojemniki, w których trzymana jest kocia karma, były regularnie czyszczone. Większość z nich można myć w zmywarce.

W tej kategorii zebraliśmy pojemniki na karmę dla kotów oraz akcesoria pozwalające zabezpieczyć mokre kocie jedzenie. Są tu również bardzo poręczne pudełeczka podróżne, dzięki którym posiłek dla pupila możesz zabrać wszędzie. Od teraz przechowywanie suchej karmy i kocich przysmaków będzie łatwiejsze, niż myślisz. 

Pokrywki do puszek z mokrą karmą

Mokra karma dla kotów najczęściej sprzedawana jest w puszkach i wykonanych z aluminium pakiecikach przypominających opakowania pasztetów. O ile te drugie najczęściej wykorzystywane są w ciągu jednego dnia, w przypadku puszki sprawa się komplikuje. Wieczko z reguły odpada zaraz po otworzeniu, a jeżeli nie, to jest odgięte, na skutek czego karma podsycha od góry.

Do zabezpieczenia mokrej karmy służą pokrywki. Wykonane ze sztucznego tworzywa, łatwe w czyszczeniu, dopasowujące się do rozmiaru puszki wieczka uchronią kocie jedzenie przed utratą świeżości, a domowników przed uporczywą wonią ryby lub kurczaka w sosie śmietanowym. Właśnie takie wielorazowe pokrywki na pokarm znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Akcesoria podróżne – przenośne pojemniki na karmę dla kota

Transport karmy może być problematyczny – woreczek może się rozerwać, karma wysypać lub zalać. Dzięki zgrabnemu pojemnikowi, do którego można wsypać chrupki, wlać wodę i wszystko przykryć miseczką, kot ma swoje akcesorium podróżne. Plastik, z którego stworzony jest pojemnik na karmę dla zwierząt, jest bezpieczny i solidny. Podobnie jak design oferowanych przez nas produktów z tworzywa sztucznego.

Pojemnik na karmę dla kota spełnia jeszcze jedno ważne zadanie, a mianowicie chroni suchą karmę dla kota przed insektami. Źle zabezpieczona żywność może zostać zaatakowana przez robaki i mole. Pojemnik do przechowywania suchej karmy gwarantuje, że pożywienie będzie zawsze świeże i gotowe do spożycia. 

Już dziś sprawdź, jakie pojemniki na karmę dla kotów mamy w ofercie naszego sklepu. Wybierz produkt wysokiej jakości, który pozwoli Ci zachować oryginalny smak i zapach koniec karmy przez długie miesiące.