Tunele dla małych ssaków

Liczba produktów: 5

Tunele dla gryzoni – schronienie i zabawka w jednym

Jeśli do tej pory nie miałeś królika, z pewnością zastanawiasz się, jak skompletować wyprawkę. Podaruj mu przytulny tunel, wypełniony i obity pluszem. Twój ulubieniec może się w nim wygodnie bawić i odpoczywać. Posłanie ma duży otwór wejściowy, który umożliwia bezpieczne i komfortowe przechodzenie. Nie zabiera ono zbyt wiele miejsca, w razie potrzeby możesz go łatwo przenieść.

Tunele dla gryzoni – bezpieczne i wygodne kryjówki

Zastanawiasz się, jak zapewnić gryzoniowi odpowiednie warunki do odpoczynku? Wybierz duży tunel, w którym ukryje się Twój pupil, gdy będzie potrzebował trochę ciszy i spokoju. Posłanie nie wyblaknie pod wpływem słońca, dzięki czemu będzie ono długo wyglądało jak nowe.

Gryzonie lubią się bawić, ale potrzebują też miejsca do odpoczynku. Możesz im to zapewnić, kupując półokrągły tunel. Posłanie ma usztywnienia, dzięki czemu zachowuje swój kształt. Nie turla się ono po klatce, dlatego nawet nieśmiały gryzoń poczuje się bezpiecznie. Tunel spodoba się świnkom morskim, które lubią się chować. Posłanie ma wzmocnione wejście i wyjście, co gwarantuje stabilność mocowania. Dzięki temu zapewnisz ulubieńcowi wygodę i bezpieczeństwo.

Tunel dla gryzoni – idealne miejsce do odpoczynku i zabawy

Jeśli masz więcej miejsca, wybierz bawełniany, długi tunel. Takie posłanie spodoba się zarówno królikom, jak i kawiom domowym. Tunel zapewnia doskonałe schronienie zwierzątku, gdy jest zestresowane. Możesz rozłożyć go na zewnątrz lub w przestronnej klatce. Bawełniane wnętrze stwarza idealne warunki do zabawy i wypoczynku. Zewnętrzna część posłania została wykonana z nieprzemakalnego, wytrzymałego materiału, dzięki czemu Twój ulubieniec go nie porysuje.

Tunel wiszący został zaprojektowany z myślą o świnkach morskich, myszoskoczkach, szynszylach, królikach miniaturowych i szczurach. Możesz go łatwo zamontować w klatce, a w razie potrzeby bez problemu go wypierzesz.