Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Tunele dla małych ssaków

Liczba produktów: 1

Tunele dla chomika i gryzoni – tajemniczy świat zabawy dla małych pupili

Jeśli do tej pory nie miałeś chomika, z pewnością zastanawiasz się, jak skompletować wyprawkę na przywitanie w domu gryzonia. Klatka, poidełko i karma to zdecydowanie za mało. Koniecznie zwróć uwagę na tunel dla chomika. Twój ulubieniec będzie mógł się w nim wygodnie bawić i odpoczywać. Dobry tunel do klatki dla chomika powinien mieć duży otwór wejściowy, który umożliwia bezpieczne i komfortowe przechodzenie. Taki tunel i domek w jednym znajdziesz w ofercie naszego sklepu zoologicznego. Skorzystać może z niego nie tylko chomik, ale inne małe gryzonie – myszy, świnki morskie czy koszatniczki. 

Tunele dla chomika – schronienie i zabawka w jednym

Zastanawiasz się, jak zapewnić gryzoniowi odpowiednie warunki do odpoczynku? Wybierz duży tunel do klatki dla chomika, w którym ukryje się Twój pupil, gdy będzie potrzebował trochę ciszy i spokoju. Koniecznie zwróć uwagę na jakość użytych materiałów. Dla przykładu tunel drewniany dla chomika to posłanie, które nie wyblaknie pod wpływem słońca, dzięki czemu będzie ono długo wyglądało jak nowe. Z kolei akcesorium obite przyjemną w dotyku tkaniną jest mięciutkie i zwierzak będzie w nim swobodnie leniuchował.

Kolejną ciekawą opcją jest półokrągły tunel dla chomika. Posłanie ma usztywnienia, dzięki czemu zachowuje swój kształt. Nie turla się ono po klatce, dlatego nawet nieśmiały gryzoń poczuje się bezpiecznie. Tunel spodoba się świnkom morskim, które lubią się chować. Tunel dla świnki morskiej ma wzmocnione wejście i wyjście, co gwarantuje stabilność mocowania. Dzięki temu zapewnisz ulubieńcowi wygodę i bezpieczeństwo.

Tunele dla świnek morskich i chomików – miejsce do odpoczynku i zabawy

W chomiczej klatce jest sporo miejsca? Wybierz tunel dla chomika z wysokiej jakości nylonu. Takie posłanie spodoba się zarówno królikom, jak i kawiom domowym. Tunel zapewnia doskonałe schronienie zwierzątku, gdy jest zestresowane. Możesz rozłożyć go na zewnątrz lub w przestronnej klatce. Tekstylne wnętrze stwarza warunki do zabawy i wypoczynku. Zewnętrzna część posłania została wykonana z nieprzemakalnego, wytrzymałego materiału, dzięki czemu Twój ulubieniec go nie porysuje.

Jest jeszcze jeden typ tunelów, na który mogą zdecydować się właściciele gryzoni. To tunel wiszący został zaprojektowany z myślą o świnkach morskich, myszoskoczkach, szynszylach, królikach miniaturowych i szczurach. Możesz go łatwo zamontować w klatce, a w razie potrzeby bez problemu go wypierzesz.

Już wiesz, że gryzonie uwielbiają się chować. W naszym sklepie znajdziesz zarówno leżące jak i podwieszane tunele dla chomików, świnek morskich oraz innych małych zwierząt. Staranne wykończenie, materiały wysokiej jakości oraz atrakcyjny wygląd – właśnie takie są tunele dla chomika w Hubun!