Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Jakie są rodzaje adresówek dla psów?

Dlaczego adresówki dla psa są istotne?

Adresówka powinna się znaleźć w wyprawce każdego czworonoga. Umożliwi odnalezienie pupila w razie ewentualnego zagubienia. Sprawdź, jakie rodzaje identyfikatorów dla psa znajdziesz w sprzedaży w naszym sklepie online. Posiadamy estetyczne i bezpieczne adresówki z wysokiej jakości materiałów, które mogą okazać się przydatne w niektórych sytuacjach podczas spacerów. 

Klasyczne adresówki dla psa – czym się wyróżniają?

Bez wątpienia najbardziej popularna jest metalowa adresówka w kształcie kości z grawerem. To nie tylko elegancka zawieszka do psiej obroży, ale też wyraz troski o zwierzę. Dzięki niej znacznie wzrasta szansa na odnalezienie czworonoga, jeżeli ucieknie lub się zgubi. Na adresówce można umieścić główne dane kontaktowe, takie jak adres zamieszkania, numer telefonu, imię i nazwisko właściciela czy imię psa. Osoba, która odnajdzie wałęsającego się czworonoga, może dzięki adresówce pomóc mu w powrocie do domu. Tego typu wisiorki dostępne są też w innych kształtach, np. tuby, w której umieszcza się zwiniętą karteczkę z danymi. Dzięki różnym dostępnym wersjom kolorystycznym łatwo dopasować ozdobę do maści psa lub koloru pozostałych akcesoriów spacerowych.

Do innych popularnych adresówek możemy zaliczyć brelok dla psa z grawerem. W naszej ofercie znajdują się świecące egzemplarze, które zaczepisz do obroży czy szelek. Dzięki temu jako opiekun zobaczysz swojego pupila z daleka. Taka zawieszka z imieniem dla psa przydaje się podczas codziennych spacerów. Gdy założysz ją zwierzakowi i pójdziesz z nim na przechadzkę nocą, to szybko przekonasz się, że jest właściwie niezbędna, ponieważ wpływa na bezpieczeństwo Twojej pociechy. Taka świecąca przywieszka dla psa sprawia bowiem, że futrzak jest widoczny z daleka dla rowerzystów czy kierowców. Dlatego jest to tak istotny psi asortyment.

Zawieszka dla psa z grawerem – czy warto?

Medalik dla psa z imieniem to przedmiot, w który zdecydowanie warto zaopatrzyć swojego zwierzaka. Podczas spaceru mogą zdarzyć się różne sytuacje. W przypadku zaginięcia osoba, która znajdzie Twojego pupila, będzie mogła skontaktować się z Tobą. Pamiętaj, że adresownik dla psa to nie tylko gadżet, ale również przedmiot, który może naprawdę okazać się przydatny. Nie wpływa on w żaden sposób negatywnie na komfort zwierzaka, za to może decydować o tym, czy w krytycznej sytuacji uda Ci się go odzyskać.

W naszym sklepie internetowym oferujemy imiennik dla psa wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nie ulegnie on przetarciu, a w dodatku nadaje się również na prezent dla osoby, która także posiada swojego pupila.

Czy warto wybrać świecącą adresówkę dla psa?

Ciekawą propozycją są świecące adresówki dla psów. Takie akcesoria nie tylko zawierają dane do kontaktu z właścicielem czworonoga, ale i znacznie podnoszą bezpieczeństwo podczas spacerowania w pochmurną pogodę lub o zmroku. A to za sprawą umieszczonej w nich diody. Niektóre adresówki widoczne są nawet z odległości 200 m. Poszczególne modele mogą się różnić czasem i trybem pracy – ciągłym lub migoczącym. Świecące identyfikatory zasilane są na wymienne baterie i zrobione z silikonu lub plastiku. Wykazują odporność na wodę. Dobrze, jeśli można umieścić je w różnych częściach psiego wyposażenia, tzn. na obroży, smyczy, szelkach, tak aby były jak najbardziej widoczne. Adresówki dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i w rozmaitych kształtach. Różnią się również liczbą lampek. Wybierz identyfikator dla psa, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom!