Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Gry dla psa to połączenie zabawy i rozwoju umysłowego. Na rynku dominują zabawki dla psa na przysmaki. Dlaczego? Schowany smaczek jest dla czworonoga bez wątpienia środkiem motywującym. Zwierzę musi natomiast wykazać się nierzadko zdolnościami strategicznymi, aby wyciągnąć przekąskę. Zapoznaj się z ofertą zabawek dla psów.

Mata węchowa dla psa

Bez wątpienia jedną z bardziej popularnych gier dla psa jest mata węchowa. Akcesorium to stanowi znakomitą formę rozrywki dla czworonoga. Dostępna jest w kilku rozmiarach (dostosowanych do wielkości pupila). Można ją też dopasować do kolorystyki mieszkania czy innych psich dodatków. Są maty amarantowo-różowe, błękitno-biało-granatowe czy też pomarańczowo-czarno-granatowe.

Dlaczego warto kupić matę węchową dla psa? Zabawka ta ma wiele zalet:

- zajmie czworonoga na długi czas;
- pomoże w zwalczaniu problemów behawioralnych takich jak stres podczas samotnego przebywania w domu;
- rozwinie zmysły.

Inne zabawki edukacyjne dla psa – co wybrać?

Zabawki edukacyjne dla psa nie tylko zapewniają realizację podstawowej potrzeby, jaką jest zabawa. Dbają też o rozwój umysłowy zwierzęcia. Na rynku jest bardzo duży wybór inteligentnych zabawek dla psa. Różnią się budową, ale zasada ich działania sprowadza się zwykle do zjedzenia ukrytego smakołyku. Gry edukacyjne dla psów mają różnorodne zagadki – wgłębienia, komory z klapami, stożki, które pupil musi otworzyć, przesunąć czy nacisnąć, aby dostać się do smaczków. Zwierzę może wykorzystać przy tym różne sposoby manipulacji (łapą, pyskiem, zębami). Modele wyposażone są często w gumową podstawę, dzięki której nie ślizgają się.