Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Trening psa

Liczba produktów: 50

Akcesoria treningowe dla psa – sprawdź, co Ci się przyda!

Właściwie wychowany pies jest bezpieczny dla osób oraz zwierząt znajdujących się w jego otoczeniu. Podczas szkolenia nie tylko uczymy pupila różnych komend, lecz także pogłębiamy z nim relację. Aby osiągnąć cel, zaopatrz się w akcesoria treningowe dla psa.

Jakie akcesoria treningowe dla psa warto kupić?

Zastanawiasz się, ile trwa nauczenie szczeniaka załatwiania się na dworze? Aby ułatwić sobie zadanie, wybierz akcesoria treningowe dla psów. Domowy treser do nauki czystości pomoże Ci oduczyć psa załatwiania potrzeb fizjologicznych w domu. Pamiętaj, żeby położyć go na macie higienicznej, kiedy Twój pupil obudzi się lub zje posiłek. Za każdym razem popsikaj nim podkład i połóż bliżej wyjścia. Pod koniec szkolenia połóż matę na zewnątrz. Warto w tym celu kupić także matę higieniczną, przeznaczoną do wielokrotnego użytku. Warto też nagradzać szczeniaka smakołykiem bezpośrednio po załatwieniu potrzeby fizjologicznej na dworze. Wśród akcesoriów treningowych dla psa nie mogło zabraknąć czarnych i czerwonych smyczy nylonowych. Dostępne są one w różnych długościach, dzięki czemu dopasujesz je do własnych potrzeb. Produkty te zostały wykonane z lekkiego, elastycznego nylonu, dlatego sprawdzą się w każdych warunkach. Polecamy go właścicielom, których pies ciągnie na smyczy podczas spacerów. U takich czworonogów sprawdzą się także uprzęże typu szelki.

Akcesoria przydatne podczas szkolenia czworonoga

Wśród niezbędnych akcesoriów do treningu psa są też gwizdki dwutonowe. Produkt został wykonany z wytrzymałego plastiku, dzięki czemu będzie Ci długo służył. Korzystając z gwizdka, możesz przekazać pupilowi sygnały dźwiękowe. W ten sposób szybko go przywołasz, nawet jeśli dzieli Was duża odległość. Zastanawiasz się, jaki sprzęt treningowy dla psa może Ci się przydać? Pamiętaj, że czworonogi najpierw reagują na dźwięki, a dopiero później na mowę. Sięgnij więc po kliker, czyli niewielkie, praktyczne urządzenie, z którego pomocą możesz nagrodzić psa za pozytywne zachowanie. Dzięki temu Twój pupil łatwiej zrozumie, czego od niego oczekujesz. Przypominamy, że kliker nie służy do przywoływania psa (w tym przypadku lepiej sprawdzi się gwizdek dwutonowy). To małe plastikowe pudełko z blaszką w środku. Używamy go w przypadku, gdy chcemy naprowadzić zwierzę do pozycji, którą chcemy osiągnąć.