Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Kot to indywidualista, który kroczy swoimi własnymi ścieżkami. Kocie wędrówki często bywają dosyć niebezpieczne, zwłaszcza jeśli mieszkasz w bloku na wyższych piętrach. Z tego względu w sklepie Hubun przygotowaliśmy dla Ciebie kategorię z akcesoriami, które zadbają o Twojego kota w chwili, gdy nie masz możliwości mieć go na oku.

Sprawdź nasze siatki dla kota oraz drzwi dla kota, które zapewnią mu bezpieczeństwo. 

Siatka ochronna dla kota

W naszym sklepie znajdziesz siatki ochronne na balkon jak na przykład te od firmy DUVO+. To wytrzymałe siatki dla kota na balkon, która chroni Twojego pupila przed upadkiem. Siatki dla kotów sprzedajemy w kilku rozmiarach, dlatego dopasujesz je do każdego rodzaju balkonu. Siatkę warto zamontować nawet wtedy, kiedy mieszkasz na parterze. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój kot nie oddali się od domu w pogoni za obiektem swoich polowań. Siatka dla kota z łatwością utrzyma ciężar pupila i nie pozwoli wydostać się na zewnątrz. 

Nylonowe siatki dla kota instaluje się bezinwazyjnie, a ich transparentność nie wpływa na wygląd balkonu. Pamiętaj, by co jakiś czas kontrolować stan siatki i sprawdzać jej napięcie, by zmniejszyć ryzyko wypadku.

Oferujemy również specjalne dla Twojego kota siatki ochronne oraz kratki, które zamontujesz na oknie. Zainstalujesz je na ramie okna, dzięki czemu chronią one zarówno otwory boczne, jak i górne. Oznacza to, że nawet kiedy opuścisz dom, możesz zostawić uchylone okna, by wywietrzyć mieszkanie bez obaw o ucieczkę zwierzaka. Kratki wykonano z metalu malowanego proszkowo, co sprawia, że wyglądają estetycznie i nie straszne im warunki atmosferyczne, a montaż siatki ochronnej jest bardzo prosty i intuicyjny. 

Drzwiczki dla kota

W asortymencie znajdziesz również drzwiczki dla kota, które zamontujesz zarówno w drzwiach wejściowych, jak i wewnętrznych. Ich estetyczny wygląd nie wpływa na wystrój domu, a transparentne drzwiczki pozwalają kotu obserwować to, co dzieje się za drzwiami. 

Drzwiczki dla kota wyposażono także w mechanizm blokady wyjścia, dzięki czemu uniemożliwiają kotu wyjście na przykład w nocy. Gadżet posiada również uszczelkę, która uniemożliwia przepływ chłodnego powietrza do pomieszczenia.

Sprawdź nasze drzwiczki dla kota oraz ofertę siatek dla kotów i zabezpiecz swojego zwierzaka przed niekontrolowaną ucieczką z domu! Montaż siatki jest bardzo prosty, wystarczy sprawdzić instrukcje montażu.