Klatki

Filtruj według

Cena

Cena

  • 53,00 zł - 296,00 zł

Producenci

Producenci

Rozmiar opakowania

Rozmiar opakowania

Faza życia

Faza życia

Dostępność

Dostępność

Klatki

Aktywne filtry

Gryzonie większość życia spędzają w klatce. To właśnie dlatego wybór odpowiedniej klatki dla szczura jest niezwykle istotny. Na rynku dostępne są różne typy klatek. Właściwe dopasowanie produktu jest niezbędne, by wspierać prawidłowy rozwój pupila. W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment akcesoriów dla szczurów. Wybierz wygodny domek dla swojego przyjaciela w Hubun i zapewnij mu szczęśliwe życie!

Jak wybrać właściwą klatkę dla szczura?

Szczury to bardzo zwinne zwierzęta, które potrzebują sporo ruchu. Klatka dla szczura musi być na tyle duża, by zapewnić mu dużo odpowiednio miejsca do biegania i wspinania się. Zwróć uwagę nie tylko na wystarczającą powierzchnię, ale także wysokość klatki. Zadbaj z Hubun o rozwój i dobre samopoczucie pupila!

Oprócz rozmiaru decydujące znaczenie ma również materiał, z którego wykonana została klatka dla szczura. Domki dla gryzoni powinny być dobrze wentylowane i łatwe w czyszczeniu. Warto zatem zdecydować się na klatkę z metalowych prętów. Pamiętaj jednak, że rozstaw drutów nie powinien przekraczać 1,2 cm, aby szczur nie mógł się między nimi przecisnąć.

Aby Twój szczur miał odpowiednio dużo miejsca do poruszania się i zabawy w nowej klatce, dobrym wyborem są domki z dodatkowymi piętrami. Odległość między poziomami nie powinna przekraczać 50 cm. Żeby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo, podłogi powinny być wykonane z drewna lub twardego plastiku. Nie zapomnij o wyposażeniu klatki w kryjówki i miejsce do spania.

Właściwa lokalizacja klatki dla szczura

Szczury są często bardzo aktywne w nocy, dlatego raczej nie umieszczaj klatki w sypialni lub pokoju dziecięcym. Nie narażaj także swojego pupila na uciążliwy hałas. Zwróć uwagę, aby klatka nie znajdowała się w miejscu narażonym na bezpośrednie nasłonecznienie i przeciągi. Idealny zakres temperatur dla szczurów wynosi od 18 do 22°C.

W sklepie Hubun znajdziesz wysokiej jakości produkty dla szczurów, które pomogą Ci stworzyć komfortowy azyl dla swojego przyjaciela. Odkryj naszą pełną ofertę i zamów wygodną klatkę dla szczura!

Pokaż więcej