Sklep zoologiczny dla Twojego pupila!

Filtruj według

Cena

Cena

  • 22,00 zł - 380,00 zł

Producenci

Producenci

Rozmiar opakowania

Rozmiar opakowania

Faza życia

Faza życia

Wielkość pupila

Wielkość pupila

Dostępność

Dostępność

Rozmiar

Rozmiar

Klatki

Klatki

Pokazano 1-37 z 37 pozycji

Aktywne filtry

TRIXIE - Box transporter Gulliver

Transporter Gulliver marki Trixie zapewnia wygodne i bezpieczne przewożenie psów różnorodnymi środkami lokomocji....

380,00 zł Cena

Klatka dla psa to rzecz budząca wiele kontrowersji. Zazwyczaj niepotrzebnie, ponieważ ucząc psa regularnej zabawy, snu czy odpoczynku wewnątrz klatki, z czasem zauważysz rosnące zaufanie do produktu i radość ze spędzanego wewnątrz czasu. 

Pies nie będzie także widzieć różnicy między klatką a transporterem, legowiskiem, ulubionym miejscem pod biurkiem lub obok łóżka – szczególnie jeśli wybierzesz produkt dostosowany do jego wielkości. 

Co powinieneś wiedzieć na temat wyboru bezpiecznej i przytulnej klatki dla pupila?

Klatka dla psów lubiących wygodę

Klatka przez wielu kojarzona jest z miejscem, gdzie pies przebywa wyłącznie za karę. Dla innych jedynym skojarzeniem są pseudohodowle. Inaczej jest, gdy klatkę potraktujesz jako miejsce odpoczynku, gdzie pies ma wygodną przestrzeń do życia – szczególnie po długim spacerze z właścicielem, gdy marzy tylko o tym, by zrelaksować się w ulubionym i bezpiecznym legowisku.

Pamiętaj, że psy lubią wygodę. Klatka nie może być za mała, nie powinna też w żaden sposób ograniczać ruchów zwierzęcia. Przy poszukiwaniu odpowiedniego modelu uwzględnij rozmiary swojego pupila, a w razie potrzeby nie bój się poprosić o pomoc osób, które mają większe doświadczenie.

Obawiasz się, że zwierzak nie będzie chciał wejść do środka? Możesz spróbować kilku zabaw, np. przenoszenia jego ulubionych zabawek do klatki. Zainteresowany pies powinien nabrać zaufania. Spróbuj także aportowania lub zaopatrz się w nowe produkty, np. zabawkę z piszczałką czy kolorową piłkę. Zainteresują psa i pomogą szybciej oswoić się z nowym „mieszkankiem”.

Klatka dla psa przydaje się w domu i podczas podróży

Jeżeli z klatki będziesz korzystać w domu – pamiętaj, aby nie stawiać jej zbyt daleko od siebie. Jeżeli do teraz pies spał niedaleko łóżka, nie odbieraj mu znanego widoku. Nie przestawiaj też klatki do innego pomieszczenia. Poczuje się bezpiecznie, gdy będzie czuł, że jesteś blisko.

Psy uwielbiają kontakt z opiekunem, szczególnie w stresujących sytuacjach, do jakiś niewątpliwie należą zmiany w rodzaju legowiska czy wystroju dobrze znanego wnętrza.

Klatka dla psa nie zajmuje wiele miejsca w domu –  istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zdecydujesz się na jej przestawienie. Dzięki temu możesz zaplanować przestrzeń dla pupila, nie narażając go na stres związany z kolejnymi zmianami.

Bezpieczny sposób transportowania pupila

Klatki dla psów są uniwersalne i sprawdzą się w przypadku mniejszych oraz większych czworonogów. Odpowiednie rozmiary klatki są gwarancją wygody: w domu, podczas urlopu, czy w trakcie sprzątania mieszkania. Niektóre psy boją się m.in. odgłosu odkurzacza, więc przebywając w znajomej klatce, mogą znaleźć bezpieczny azyl.

Powszechnie wiadomo, że klatka dla psa jest najbezpieczniejszym sposobem transportowania pupila w aucie lub pociągu. Nie zapomnij także o hotelu. Jeżeli nie jesteś pewien, w jaki sposób Twój pupil zachowa się w obcym otoczeniu, albo hotel z góry narzuca zasady wypoczynku ze zwierzętami, lepiej zapewnić psu znajome warunki. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko powstania szkód, jakie pies mógłby wyrządzić w nowym miejscu.

Klatka dla psa zapewni komfort nie tylko Twojemu pupilowi, ale także Tobie – ułatwiając podróżowanie z psem, utrzymanie porządku i urządzenie praktycznego wnętrza.

Sprawdź polecane produkty od Hubun i zaufaj wygodnym oraz sprawdzonym rozwiązaniom!