Klatki i kojce dla królików

Filtruj według

Cena

Cena

  • 112,00 zł - 263,00 zł

Producenci

Producenci

Rozmiar opakowania

Rozmiar opakowania

Faza życia

Faza życia

Klatki i kojce dla królików

Aktywne filtry

Szukasz odpowiedniej klatki dla królika? Jesteś we właściwym miejscu! W sklepie Hubun znajdziesz wysokiej jakości klatki dla królików wykonane z wytrzymałych materiałów. Prezentowane przez nas produkty posiadają łatwy i bezpieczny system otwierania. Zapewniają wysoki komfort swoim milusińskim mieszkańcom. Poznaj nasz pełny asortyment i zainwestuj w najlepszą klatkę dla swojego pupila!

Króliki są jednymi z najbardziej popularnych gatunków zwierząt domowych. Małe i puszyste zwierzątka są niezwykle urocze i lubiane przez dzieci i dorosłych. Aby mogły żyć długo, zdrowo i szczęśliwie, potrzebują odpowiednich akcesoriów i pożywienia. Klatka dla królika jest niezbędnym elementem dla Twojego pupila. Musi być ona całkowicie dostosowana do codziennych potrzeb zwierzaka oraz bezpieczna. 

Prawidłowy wybór klatki dla królików

Klatka dla królika uniemożliwia futrzanemu uszatkowi dostęp do niebezpiecznych rzeczy i miejsc. Zabezpiecza także kable, meble i inne przedmioty przez pogryzieniem. Jako główne mieszkanko Twojego milusińskiego przyjaciela, klatka musi być całkowicie dostosowana do wielkości królika oraz jego wymagań i potrzeb. Bezwzględnie musi sprzyjać dobremu samopoczuciu Twojego pupila. 

Jak zatem wybrać najlepszą klatkę dla królika miniaturki? Koniecznie zwróć uwagę na rozmiary klatki. Muszą być one dopasowane do wielkości królików. Twój przyjaciel musi mieć możliwość swobodnego poruszania się w swoim domku. Wygoda i przestrzeń uszczęśliwi każdego uszatka! Tradycyjna klatka wyposażona w metalowe pręty skutecznie uniemożliwi ucieczkę i zapewni odpowiednią wentylację. Pamiętaj jednak, że rozstaw między drutami nie może być zbyt duży. 

Wysoka jakość w Hubun

Odpowiednia klatka zapewni maksymalne zadowolenie i dobre samopoczucie królika. W naszym sklepie znajdziesz atrakcyjne klatki dla królików renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. Szeroki wybór różnych rodzajów i rozmiarów gwarantuje, że idealna klatka dla Twojego uszatego przyjaciela na pewno znajduje się w naszej ofercie! 

Zamów najlepsze gniazdko dla swojego milusińskiego pupila i skutecznie zadbaj o jego bezpieczeństwo i komfort życia!

Pokaż więcej