Produkty Applaws w sklepie hubun.pl

Producentem marki Applaws jest firma MPM z Wielkiej Brytanii. Od początku zamysłem firmy było stworzenie karmy dobrej pod względem jakości, która spełniałaby najnowsze wymagania zdrowego żywienia zwierząt. W 2008 roku firma zaprezentowała swoje produkty na targach Interzoo. Była to sucha karma dla kotów i psów. Od razu stała się hitem na rynku zoologicznym właśnie dzięki swojej jakości. Karma była hipoalergiczna, bezzbożowa z dużą zawartością mięsa. Była to wtedy absolutna nowość, a wszyscy byli zachwyceni składem karmy. Rzadko się wtedy zdarzało, żeby w karmie dla kota było aż 80% mięsa, a dla psa 75%. Jakość stała na pierwszym miejscu i wiele osób to doceniło w firmie Applaws.

Mokra karma Applaws

W następnym etapie wprowadzona została karma mokra do oferty firmy. Stworzyli bardzo dobry jakościowo zestaw odżywczy. Prócz tego firma dzięki swoim pierwotnym produktom zbudowała ogromną reputację i dobre zdanie na swój temat. Już na samym wstępie zdeklasowała konkurencję właśnie dzięki jakości swoich karm. W tej branży to bardzo ważne wbić się w rynek na wysoki poziom już od początku. Wiele firm próbuje zaistnieć przez wiele lat. A jeśli produkt sam w sobie jest dobry, to obroni się sam i nie trzeba tracić tak wiele energii na reklamowanie się, polepszanie ofert, redukowanie ceny itd. 

Saszetki dla kotów

W 2010 roku firma stworzyła saszetki dla kotów, które pod względem jakości niczym nie odstają od poprzednich produktów, prócz tego są bardzo unikatowe. Ich kombinacje smakowe zachwycają i smakują. Przednia część saszetki jest przezroczysta, dzięki czemu można zobaczyć co tak naprawdę się w niej znajduje. A są to kawałki mięsa z uzupełniającymi dodatkami w postaci warzyw, ziół itd.

Saszetki dla psów 

Applaws ma również w planach stworzyć bardzo podobne saszetki dla psów oraz zachwycić nową suchą karmą dla naszych pupili. Zważając na solidność tej firmy możemy się spodziewać czegoś naprawdę dobrej jakości. 

Produkty Applaws

Firma tworząc produkty już od samego początku miała świadomość jak ważna jest jakość żywności, jak wpływa to na zwierzaki i że dając im taką, a nie inną karmę dbamy o nich jak najlepiej. Applaws opracował karmę dla psów i kotów w 100% naturalną.

Osoby, które tworzą firmę są pasjonatami i starają się dbać o każdy szczegół swojej pracy, dzięki czemu produkty mają wysoki pułap. Ważne jest również dla nich, by opakowania były spójne z tym co znajduje się w środku. Jeśli jest karma “kurczak z ryżem” to znaczy, że główne skrzypce gra kurczak. Applaws jest uwrażliwiony jeśli chodzi o “okłamywanie” kupujących. Jest to firma rzetelna, szczera i przekazuje przez etykietę informację, które są prawdziwe. Kot i pies stoją na pierwszym miejscu i to ich dobro jest najważniejsze. 

Produkty z jakich tworzy się karma są wyselekcjonowane i zwracają na nie specjalną uwagę. Nie są zwolennikami zapychaczy smaków jak np. zboża. Wolą karmę wolną od zbóż i taką też produkują. 

Firma Applaws, którą można zakupić u nas na stronie Hubun.pl szczyci się przede wszystkim jakością karmy, rzetelnie dobranymi składnikami oraz autentycznością. Ideą firmy jest bycie szczerym wobec swoich klientów. Są pierwszą na świecie firmą, która wyprodukowała saszetki dla psów i kotów w przezroczystych opakowaniach, dzięki którym klient widzi co się w nim znajduje. 

APPLAWS - Multipak saszetki 5x150g

APPLAWS PIES sasz.150gx5 MULTIPACK 2x kura,wołowina; 2x kura, warzywa, 1x kura, łosoś  Multipak 5 saszetek Applaws...

41,59 zł Cena

APPLAWS - Tuńczyk saszetka 70g

Uzupełniająca karma jakości premium, w 100% naturalne składniki, w praktycznych saszetkach, bez dodatków,...

5,99 zł Cena