Klatki dla papug

Klatki dla papug

Aktywne filtry

Klatka dla papugi jest tym czego szukasz? Koniecznie sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz najlepszą klatkę dla swojego ptaka!

Zobacz koniecznie, jakie klatki dla ptaków przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie. Znajdziesz tam produkty dla różnych gatunków ptaków egzotycznych, w tym – dla kanarków, dzięki czemu będziesz mógł stworzyć najlepsze warunki do życia dla zwierzęcia, niezależnie od jego gatunku. 

Klatki dla ptaków - jak duża powinna być klatka dla papugi?

Najważniejszą kwestią przy wyborze klatki dla papugi są jej wymiary. Tutaj wiele zależy od gatunku ptaka, jednak przyjmuje się, że im większa klatka dla papugi, tym lepiej. Dlatego, jeśli nie ogranicza Cię miejsce lub budżet, wybieraj jak największe lokum dla swojego pupila. Pozwoli mu to swobodnie się poruszać i komfortowo „mieszkać”.

Pamiętaj też, że klatki dla ptaków powinny mieć podobną szerokość u góry i u dołu. Zdecydowanie złym pomysłem będzie klatka dla papugi zwężana u góry, ponieważ właśnie w tym miejscu papuga lubi przesiadywać najbardziej.

Nie zapominaj też, aby wyposażyć klatkę w odpowiednie akcesoria takie jak poidło, karmidełko oraz żerdzie.

Pamiętaj, że klatka dla papugi powinna być od czasu do czasu otwierana i papugi powinno się co jakiś czas  z niej wypuszczać i pozwalać im polatać po mieszkaniu czy pokoju. Rozprostowanie skrzydeł i możliwość swobodnego lotu raz na jakiś czas są niezbędne do prawidłowego rozwoju egzotycznych ptaków.

Jednak pomimo tego większość swojego życia spędzają one w klatce. Dlatego jest to podstawowe akcesorium do hodowli papug, którego wybór powinien być dogłębnie przeanalizowany.

Klatki dla ptaków w sklepie Hubun 

W sklepie Hubun znajdziesz klatki dla ptaków w wielu różnych rozmiarach i kolorach, dlatego bez problemu dobierzesz odpowiednie lokum dla swojego pupila. 

Różne kategorie klatek dostępnych w naszej ofercie pozwalają dopasować produkt do potrzeb papugi, a także do preferencji właściciela.

Chcesz stworzyć swojej papudze najlepsze warunki do życia? Wybierz jedną z klatek dla papug dostępnych w naszym sklepie. Nie czekaj, sprawdź ofertę klatek dla ptaków Hubun i kup lokum dla swojego pupila już teraz!

Pokaż więcej