Kuwety

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 500,00 zł

Producenci

Producenci

Rozmiar opakowania

Rozmiar opakowania

Faza życia

Faza życia

Wielkość pupila

Wielkość pupila

Dostępność

Dostępność

Kuwety

Aktywne filtry

SAVIC - Kuweta aseo jumbo szara

Aseo Jumbo to wyjątkowo duża kuweta oparciem i ramką. Jest zalecany do stosowania przez wyjątkowo duże rasy lub...

77,56 zł Cena

SAVIC - Kuweta aseo jumbo beż

Aseo Jumbo to wyjątkowo duża kuweta oparciem i ramką. Jest zalecany do stosowania przez wyjątkowo duże rasy lub...

78,90 zł Cena

SAVIC - Torebki do kuwet medium 12szt.

Solidne worki do kuwety, zapobiegają odkładaniu się kamienia moczowego, zwalczają przykre zapachy, szybkie, proste...

12,99 zł Cena

SAVIC - Torebki do kuwet large 12szt.

Solidne worki do kuwety, zapobiegają odkładaniu się kamienia moczowego, zwalczają przykre zapachy, szybkie, proste...

15,56 zł Cena

Kuweta to podstawowy przedmiot, który powinien posiadać każdy właściciel kota. Trzeba jednak przyznać, że wybór jest znacznie poważniejszy z perspektywy kota, niż właściciela. Twój zwierzak jednak nie jest w stanie samodzielnie podjąć takiej decyzji, a cały wybór spada na Ciebie. 

Przejrzyj szeroką ofertę naszych kuwet i sprawdź, która okaże się idealna dla Twojego kota. 

Jaką kuwetę wybrać?

Pośród naszych produktów znajdziesz wiele różnego rodzaju kuwet oraz akcesoriów. Kuweta dla kota powinna być dopasowana do jego wymiarów oraz zapewniać bezpieczne korzystanie. W przypadku małych kotów warto wybrać mniejszą kuwetę. Jeśli jednak masz dużego kota lub kilka zwierzaków, to duże kuwety dla kota stanowią odpowiednie rozwiązanie.

W naszym sklepie znajdziesz toalety dla kotów wykonane z tworzyw sztucznych. Dzięki temu łatwo przeniesiesz je w miejsce, w którym Twój kot czuje się komfortowo. Warto pamiętać, że plastik z czasem ulega różnego rodzaju głębszym lub płytszym zarysowaniom. Bakterie potrafią dostać się we wszystkie trudno dostępne szczeliny, dlatego bezwzględnie pamiętaj regularnym czyszczeniu i dezynfekowaniu kociej kuwety.

Wśród naszych artykułów znajdziesz zarówno kuwety otwarte, jak i kryte kuwety dla kota. Otwarte kuwety to najbardziej naturalne rozwiązanie dla Twojego pupila. Dzięki temu może swobodnie obserwować wszystko to, co dzieje się dookoła niego. Co prawda, w przypadku otwartej kuwety, zwierzakowi łatwiej roznosić żwirek dookoła. Wtedy warto wyposażyć się w dodatkową matę, a także dobrej jakości żwirek, który szybko pochłania wilgoć i zapachy.

Oferujemy również kuwety zamknięte, które utrudniają roznoszenie się i rozsypywanie żwirku oraz hamują nieprzyjemne zapachy dzięki filtrom. Kryte kuwety początkowo mogą budzić nieufność kota, dlatego należy stopniowo go z nią oswajać. Ciekawym rozwiązaniem są także samoczyszczące kuwety, które przesiewają zużyty żwirek. Rozwiązanie to jednak powinno stosować się w przypadku kotów zdrowych i takich, które nie przestraszą się mechanizmu czyszczenia.

Już dziś wyposaż Twojego kota w kuwetę, którą on sam kupiłby na Twoim miejscu! Zapewnij swojemu zwierzakowi komfortowe warunki do jego codziennych czynności. Sprawdź nasz szeroki asortyment kuwet dla kota.

Pokaż więcej