Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
BOSCH

BOSCH - Fruitees przysmak dla psa drób i banan 200g

7.50 zł
smak
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 8 pkt
Kod produktu : 4015598009539
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Bezzbożowe przysmaki dla psów w kształcie kosteczek z drobiem i bananem

Przeznaczenie Bosch Fruitees Snack z drobiem i bananem
Półmiękkie przysmaki dla psów wszystkich ras, doskonałe jako treserki.

Mięsko - owocowe smakołyki z mięsem drobiowym i bananem, ze względu na male rozmiary szczególnie polecane psom ras małych i miniaturowych.

Bezzbożowe ciasteczka z formułą zawierającą tylko jedno źródło białka - drób.

Charakterystyka przysmaków Bosch dla psa:

- Bosch Fruitees Snack drób & banan to malutkie ciasteczka o kształcie kosteczek, o długości ok 1cm.
- FRUITEES Świeży drób i banan to smaczne, soczyste kostki zawierające 20% świeżego mięsa drobiowego do zdrowego nagradzania i optymalnego treningu psa przy każdej okazji. Banan dostarcza ważnych makro- i mikoelementów i zawiera cenny błonnik.
- FRUITEES z dodatkiem banana produkowane są z wilgotnością resztkową wynoszącą 28 % jako półwilgotny pokarm uzupełniający. Dzięki czemu mają miękką konsystencję, wysoką przyswajalność oraz są bardzo smaczne.

Bosch Fruitees Snack drób & banan to bardzo smaczny i soczysty smakołyk do rozpieszczania czworonożnego przyjaciela lub smakowita nagroda w trakcie jego szkolenia. Niewielkie rozmiary ciasteczek sprawiają, że są to one idealne do stosowania jako nagroda w trakcie szkolenia. Po pierwsze możemy je podawać bez strachu, że przekarmimy psa. Po drugie nie przykuwają one na długo uwagi psa, więc nie odciągają jego zainteresowania od zadania które ma wykonać.
Smakołyki Bosch Fruitees są zapakowane w praktyczne pudełko, które można wielokrotnie zamykać i otwierać - dzięki czemu na długo zachowują swój aromat i smak.

Pokaż więcej

Świeże mięso drobiowe (20 %), skrobia ziemniaczana, ziemniaki (suszone), białko ziemniaczane, groch (suszony), banany (suszone, 4 %), białko grochu, mączka wątrobowa, żelatyna, włókna celulozowe, chlorek sodowy, wodorofosforan wapnia

Dodatki dietetyczne:
witamina A (5000 j.m./kg), witamina D3 (500 j.m./kg), witamina E (40 mg/kg), miedź (pięciowodny siarczan miedzi(II), (12 mg/kg)
Dodatki technologiczne:
Środki przeciwutleniające i konserwujące

Białko surowe 20.5 %, Tłuszcz surowy 4.0 %, Włókno surowe 2.0 %, Popiół surowy 3.8 %, wilgotność 28%,