OVER ZOO

OVER ZOO - Obroża bio protecto plus dla dużego psa 75cm

11.77 zł
rozmiar
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 12 pkt
Kod produktu : 5903293701225
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Bio Protecto - seria obroży z naturalnymi olejkami eterycznymi dla psów.

Over Zoo Obroża BIO Protecto Plus dla dużych psów od 25kg 75cm
Obroża ochronna z olejkami eterycznymi dla psów dużych ras

Podstawowe cechy produktu:
Identyfikacja pieska
Pro zdrowotny wpływ
Zawiera olejki eteryczne pielęgnują sierść i skórę
Odstrasza owady przez 2 miesiące
Długość obroży: 75 centymetrów.

Obroża dla psów z naturalnymi olejkami eterycznymi – dla dużych psów. Obroża tworzy naturalna bariera przeciwko:pchłom, kleszczom, komarom i muchom.
Dodatkowo dzięki odpowiednim olejkom dba o sierść i skórę.

Olejek cedrowy posiada właściwości ochronne, nawilżające i odżywcze, a także wzmacnia sierść i sprawia że nie linieje tak bardzo!. Olejek eukaliptusowy i cytrynowy działają oczyszczająco i odświeżająco to kojący i miły zapach dla ciebie i Twojego psa. Zaś olejek miętowy zapobiegnie nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry. Wszystkie te olejki mają jedną cechę wspólną – doskonale i skutecznie odstraszają wszelkie pasożyty latające i skaczące. Dzięki stopniowemu uwalnianiu składników obroża wykazuje swoje właściwości do 2 miesięcy.

Czy wiesz, że właściwości zdrowotne olejków eteryczne znane są od stuleci? Teraz i psy mogą skorzystać na ich zdrowotnych właściwościach.

Najważniejszą cechą obroży nasączonej olejkami jest fakt, że drażni i skutecznie odstrasza wszelkiego rodzaju owady. Zapach stopniowo uwalnia się z obroży przez kolejne 2 miesiące.

Stosowanie:
Po wyjęciu obroży z torebki należy kilkakrotnie naciągnąć pasek. Długość obroży dostosować do obwodu szyi zwierzęcia i założyć. Nadmiar paska odciąć.

Przeciwwskazania: nie zakładać obroży kotom ani szczeniakom poniżej 9 tygodnia życia!ie stosować w przypadku nadwrażliwości na którąkolwiek substancję czynną. Podczas pierwszego użycia zaleca się obserwować zwierzę przez kilka dni. W przypadku zaobserwowania objawów mogących świadczyć o nadwrażliwości na substancje czynne (zmiany skórne, świąd lub inne niepokojące objawy) zaprzestać stosowania obroży.

Pokaż więcej