Produkty Trixie w sklepie hubun.pl

Firma została założona w roku 1974 w niemieckim mieście Flensburgu. Jej założycielem jest Bonnik Hansen. Z roku na rok firma zaczęła się rozrastać, a jej siedziba zmieniała swoje położenie i obszar powierzchniowy. Dzisiaj firma jest ogromna, bo zatrudnia ok. pięciuset pracowników. Szeroka gama produktów tej firmy exportowana jest aż do ponad 80 różnych krajów. Mają swoich przedstawicieli w dużych krajach takich jak Austria, Francja, czy Wielka Brytania. 

Co wyróżnia produkty marki Trixie? 

Trixie wyróżnia się na rynku nowoczesną technologią i innowacyjnymi produktami. Bardzo duża część produktów jest testowana wewnętrznie w firmie przez specjalnych ekspertów. Skrupulatnie wykonane akcesoria najwyższej jakości, szczególnie zadbane szczegóły wszelkich produktów. 

Jakość produktów

Trixie zważa na to by cena była adekwatna do jakości, ale żeby nie była zawyżona. Właśnie dlatego produkty są w bardzo przystępnych cenach. Firma ta bardzo chce się rozwijać i ulepszać swoje produkty nawet o najmniejsze szczegóły. Intensywnie rewidują jakość produktów, reagują bardzo przychylnie na wszelką krytykę, bądź opinię a propo wykonania, czy funkcjonalności. Są otwarci na nowe rozwiązania i zmiany. 

Zdrowie i bezpieczeństwo

Ogromne znaczenie ma zdrowie i dobro zwierzęcia, dlatego produkty są w pełni bezpieczne, sprawdzone, a niektóre nawet prozdrowotne. Główną myślą przewodnią jest harmonijne współistnienie ludzi i zwierząt, a produkty te mają w tym pomóc i utrwalić tę relację. Produkty te ułatwiają życie pupilom, jak i właścicielom. 

Nowoczesne rozwiązania

Firma Trixie z dnia na dzień się rozwija coraz bardziej i wyszukują nowych rozwiązań na to by żyło się nam prościej ze zwierzętami. Oczywiście to one są na pierwszym miejscu i to one mają sporo możliwości. Trixie ma naprawdę bardzo obszerną ofertę z każdej dziedziny zoologii, szczególnie dla psów i kotów. Te produkty są tak zróżnicowane by każdy mógł znaleźć coś dla siebie odpowiedniego.