Siatki

Siatki

Aktywne filtry

Koty są ciekawskimi zwierzętami i uwielbiają odkrywać otoczenie - nawet kosztem własnego bezpieczeństwa. Dzięki siatce dla kota możesz jednak chronić swojego pupila przed niebezpiecznymi upadkami z balkonu czy okna i ucieczkami. 

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego kociego przyjaciela? Siatki ochronne dostępne w Hubun zapewnią najwyższy poziom zabezpieczenia zwierzaka bez konieczności akceptowania zmian wizualnych Twojego balkonu. Transparentne siatki dla kota nie wpłyną na wygląd okna. Już dziś odkryj bogatą ofertę naszego sklepu i zadbaj o bezpieczne i szczęśliwe życie Twojego kotka. 

Oferujemy także specjalne kratki wykonane z metalu, które zabezpieczają zarówno otwory boczne, jak i górne. Bez stresu możesz zostawić uchylone okno i nie martwić się o ucieczkę kota lub nieszczęśliwy wypadek. 

Optymalna ochrona dla kotów

Siatki dla kotów wykonane są z odpornych na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV materiałów. Występują w różnych rozmiarach, dlatego dopasowanie do balkonu lub okna nie będzie stanowiło większego problemu. Niezwykle stabilny materiał skutecznie chroni zwierzę i nie wymaga dodatkowych zbrojeń, takich jak liny stalowe. 

Niewielka grubość tkaniny sprawia, że siatka ochronna dla kota jest praktycznie niewidoczna. Rozmiar oczek 3 x 3 cm zapewnia natomiast całkowite bezpieczeństwo i brak możliwości przeciśnięcia się nawet bardzo małego mruczka przez otwory.  

Montaż siatki dla kota jest stosunkowo nieskomplikowany i możliwy do wykonania bez większego wysiłku. W zestawie otrzymasz niezbędne elementy do instalacji siatki ochronnej. Wystarczy przywiązać siatkę do balustrady balkonowej lub parapetu za pomocą sznurka mocującego lub opasek kablowych. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze siatki dla kota?

Właściwa siatka ochronna dla kota skutecznie zadba o jego bezpieczeństwo. Jaka będzie najlepsza?

Oto kilka wskazówek:

  1. Rozmiar oczek - im mniejszy rozmiar otworów, tym mniejsza szansa na przeciśnięcie się przez nie główki mruczka,
  2. Wysoka jakość materiału - musi być odporny na drapanie i gryzienie oraz warunki atmosferyczne i szkodliwe promieniowanie,
  3. Zachowanie pupila - przy bardzo aktywnych mruczkach warto zdecydować się na montaż siatki ochronnej wykonanej z metalu lub polietylenu, ponieważ nie niszczą się one pomimo kociego gryzienia, szarpania i naciągania.

Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę i wybierz najlepszą siatkę dla swojego kociego przyjaciela. Z nami skutecznie zadbasz o jego bezpieczeństwo. Jeśli potrzebujesz dalszej porady, zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. 

Jak zamontować siatkę na okno dla kota?

Montaż siatki dla kota w dużej mierze zależy od jej rodzaju. Jest to kwestia, na którą warto zwrócić uwagę podczas zakupu. Standardowym i bezinwazyjnym sposobem jest instalacja siatki dla kotów za pomocą plastikowych zaczepów, sznura lub tzw. trytytek. Drugą opcją jest mocowanie siatki ochronnej za pomocą specjalnych haczyków, kotew, śrub i lin. Haczyki powinny być umieszczone bezpośrednio w elewacji budynku. 

Tylko prawidłowy montaż zapewni maksymalnego bezpieczeństwo Twojemu pupilowi, dlatego zawsze wykonuj instalację zgodnie z dołączoną instrukcją. 

Pokaż więcej