BEZPŁATNA DOSTAWA InPost przy zamówieniach powyżej 99 zł
ANIMONDA

ANIMONDA - Carny Koktail mięsny dla kota 85g

6.29 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 6 pkt
Kod produktu : 4017721830775
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

ANIMONDA - Carny Koktail mięsny dla kota 85g

Animonda Carny Koktail to pełnowartościowy, kompletny posiłek dla dorosłych kotów, składający się z czystego mięsa najwyższej jakości.


Bezzbożowa karma mokra dla kota,  soczyste kawałki ze świeżego mięsa mięśniowego i podrobów, naturalna tauryna, bez dodatków i soi, produkowana w Niemczech. 

Animonda Carny to karma mokra dostosowana do potrzeb rozwijających się kotów. Do zdrowego wzrostu i optymalnego startu w długie, kocie życie Twój pupil potrzebuje przede wszystkim dużej ilości białka zwierzęcego. Właśnie dlatego receptura karmy składa się wyłącznie z wyselekcjonowanych rodzajów mięs wysokiej jakości. Świeża i delikatnie przygotowywana karma spełnia potrzeby żywieniowe kotów.


Do produkcji karmy stosowane jest świeże mięso mięśniowe oraz podroby, w których jest zachowana struktura włókien. Dzięki temu organizm Twojego kota może zostać zaopatrzony w wartościową i naturalną taurynę. Wszystkie warianty karmy są bezzbożowe, co sprawia że karma może być podawana również alergikom oraz kotom wrażliwym na pokarm. Podczas produkcji zrezygnowano ze sztucznych dodatków, takich jak barwniki czy konserwanty. Karma nie zawiera także soi. Animonda Carny Kitten charakteryzuje się naturalnym i prawdziwym smakiem mięsa, który koty cenią ponad wszystko. Wszystkie rodzaje mięs zawarte w karmie są zadeklarowane w składzie – to co jest na etykiecie, rzeczywiście znajduje się w karmie.

Animonda Carny  w skrócie:
    • Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów
    • Idealna dla kotów wrażliwych na pokarm oraz alergików
    • Wspiera prawidłowy rozwój i jest zgodna z profilem żywieniowym dorosłych kotów
    • Bezzbożowa: aby zapewnić jak najlepszą strawność
    • Wyłącznie ze świeżego mięsa i podrobów: dostarczają najlepszych białek, naturalną taurynę oraz zapewniają niepowtarzalny smak, 
    • Gwarancja autentyczności: rodzaj mięsa opisany na puszce faktycznie znajduje się również wewnątrz
    • BEZ: konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaki, soi, cukru

Pokaż więcej

Wołowina (30%, płuca, mięso, serca, nerki, wymiona), kurczak (29%, wątróbki, żołądki, szyjki, mięso), mięso z dziczyzny (6%), węglan wapnia, chlorek sodu.

Białko surowe 11.5%, tłuszcz surowy 6.5%, włókno surowe 0.5%, popiół surowy 1.8%, wilgotność 79%, tauryna 0.8%