BRIT

BRIT - Pate&Meat Mokra karma dla psa MIX SMAKÓW puszka 6x400g

38.97 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 39 pkt
Kod produktu : 8595602525447
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

BRIT - Pate&Meat Mokra karma dla psa MIX SMAKÓW puszka 6x400g

BRIT - Pate&Meat lamb jagnięcina pies puszka 400g

Pełnoporcjowa karma mokra z jagnięciną dla psów dorosłych wszystkich ras. Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się przede wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak, warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą. Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie o wiele więcej wody, niż karma sucha, podawanie jej wpływa korzystnie na pracę nerek i układ moczowy Twojego milusińskiego. Dodatkowo, karma mokra jest bardzo smakowita i z reguły każdy czworonóg z chęcią ją spożywa. Brit Pate&Meat dzięki temu, że nie posiada w swoim składzie zbóż doskonale nada się dla piesków z wrażliwym układem pokarmowym. Podając puszkę celem urozmaicenia i wzbogacenia smaku posiłków, należy odpowiednio pomniejszyć dzienną porcję karmy podstawowej. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Skład: 26% jagnięcina, 24% kurczak, 8% cała wątróbka z kurczaka, 12% serca i płuca, 28,5% bulion, 1% minerały, 0,5% olej z łososia.

Skład analityczny: białko surowe 11%,zawartość tłuszczu 9%, wilgotność 75%, popiół surowy 6,5%, włókno surowe 0,4%


BRIT - Pate&Meat turkey pies puszka 400g

Pełnoporcjowa karma mokra z indykiem dla psów dorosłych wszystkich ras. Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się przede wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak, warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą. Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie o wiele więcej wody, niż karma sucha, podawanie jej wpływa korzystnie na pracę nerek i układ moczowy Twojego milusińskiego. Dodatkowo, karma mokra jest bardzo smakowita i z reguły każdy czworonóg z chęcią ją spożywa. Brit Pate&Meat Duck dzięki temu, że nie posiada w swoim składzie zbóż doskonale nada się dla piesków z wrażliwym układem pokarmowym. Podając puszkę celem urozmaicenia i wzbogacenia smaku posiłków, należy odpowiednio pomniejszyć dzienną porcję karmy podstawowej. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Skład: 26% indyk, 24% kurczak, 8% cała wątróbka z kurczaka, 12% serca i płuca, 28,5% bulion, 1% minerały, 0,5% olej z łososia.

Skład analityczny: białko surowe 11%,zawartość tłuszczu 9%, wilgotność 75%, popiół surowy 6,5%, włókno surowe 0,4%


BRIT - Pate&Meat venison pies puszka 400g

Pełnoporcjowa karma mokra z dziczyzną dla psów dorosłych wszystkich ras. Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się przede wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak, warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą. Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie o wiele więcej wody, niż karma sucha, podawanie jej wpływa korzystnie na pracę nerek i układ moczowy Twojego milusińskiego. Dodatkowo, karma mokra jest bardzo smakowita i z reguły każdy czworonóg z chęcią ją spożywa. Brit Pate&Meat Duck dzięki temu, że nie posiada w swoim składzie zbóż doskonale nada się dla piesków z wrażliwym układem pokarmowym. Podając puszkę celem urozmaicenia i wzbogacenia smaku posiłków, należy odpowiednio pomniejszyć dzienną porcję karmy podstawowej. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Skład: 26% dziczyzna, 24% kurczak, 8% cała wątróbka z kurczaka, 12% serca i płuca, 28,5% bulion, 1% minerały, 0,5% olej z łososia.

Skład analityczny: białko surowe 11%,zawartość tłuszczu 9%, wilgotność 75%, popiół surowy 6,5%, włókno surowe 0,4%

Pokaż więcej