SCHESIR

SCHESIR - BIO wołowina dla kota saszetka 85g

6.72 zł
titleSmak
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 7 pkt
Kod produktu : 8005852144409
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

SCHESIR - BIO wołowina dla kota saszetka 85g

Schesir BIO to wiele certyfikowanych i ekologicznych przysmaków w linii mokrej karmy dla dorosłych kotów najwyższej jakości.


Linia BIO - Organic to karmy pełnoporcjowe i w pełni zbilansowane, zostały opracowane z jednego źródła białka zwierzęcego.  

Wysoce przyswajalne, co pokazują przeprowadzone analizy, a formuły zostały zatwierdzone z żywieniowego punktu widzenia przez Wydział Weterynaryjnych Nauk Medycznych - Uniwersytet Alma Mater Studiorum w Bolonii.


Nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. Podobnie jak wszystkie produkty firmy Schesir, są „wolny od okrucieństwa”, co oznacza, że ​​nie przeprowadzono żadnych testów inwazyjnych na zwierzętach w zależności od jego produkcji.

Produkcja jest pod kontrolą i certyfikowana przez urząd ekologiczny DE-OKO, autoryzowaną jednostkę certyfikującą - zatwierdzoną przez odpowiednie organy europejskie.


- 100% naturalnych składników

- wysoki procent mięsa

- bez glutenu

- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu


Opakowanie:

Saszetka 85g

Pokaż więcej

70% mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego * (100% wołowina *), 1% minerały, oleje i tłuszcze * (0,1% olej lniany *) * składniki organiczne

Dodatki:
Vit. D3 200 I.U., siarczan cynku, jednowodny 15 mg, siarczan manganu, jednowodny 3 mg, jodan wapnia, bezwodny 0,75 mg, tauryna 1500 mg

białko 10,9% surowe oleje i tłuszcze 7,4% surowy popiół 2,3% surowe włókna 0,4% wilgotność 79% 102 kcal / 100g