Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
TROPICAL

TROPICAL - Pokarm Weekendowy dla rybek 20g

8.89 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 9 pkt
Kod produktu : 5900469207116
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Pokarm przeznaczony do stosowania w czasie nieobecności opiekuna akwarium.

Weekend Food to wieloskładnikowy pokarm w formie tonących tabletek dla ryb ozdobnych.

Linia Premium to gotowe pokarmy z wieloma atrakcyjnymi dodatkami, które zapewniają rybom m.in. doskonałą kondycję, piękne kolory i większą odporność na choroby. Linia Premium obejmuje zarówno produkty uniwersalne, jak i specjalistyczne, przeznaczone do żywienia ryb o szczególnych wymaganiach pokarmowych.

Pokarm przeznaczony jest do stosowania w czasie nieobecności opiekuna akwarium. Skład pokarmu pozwala utrzymać ryby w doskonałej kondycji podczas wyjazdów weekendowych lub urlopowych, bez negatywnego wpływu na jakość wody. Tabletki charakteryzują się niezwykle wysoką hydrostabilnością, umieszczone w wodzie bardzo powoli miękną, umożliwiając żerowanie rybom i skorupiakom. Można stosować również w nanoakwariach. Tabletki wystarczają na okres do 10 dni. Do stosowania tylko w stabilnych i dojrzałych akwariach.

- tonące tabletki dla ryb ozdobnych przeznaczone do stosowania w okresie nieobecności opiekuna akwarium
- tabletki charakteryzują się niezwykle wysoką hydrostabilnością, umieszczone w wodzie bardzo powoli miękną, umożliwiając rybom i skorupiakom żerowanie
- stosowane podczas wyjazdów weekendowych lub urlopów pozwalają utrzymać ryby w doskonałej kondycji

Pokaż więcej

ryby i produkty rybne, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, mięczaki i skorupiaki, zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, glony, drożdże, oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego. Dodatki (na kg): Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 24 500 j.m., wit. D3 1 350 j.m., wit. E 95 mg, wit. C 350 mg. Mieszanki pierwiastków śladowych: E1 (Fe) 18,6 mg, E6 (Zn) 6,0 mg, E5 (Mn) 4,3 mg, E4 (Cu) 1,1 mg, E2 (I) 0,1 mg, E8 (Se) 0,1 mg, E7 (Mo) 0,03 mg. Barwniki. Przeciwutleniacze.

białko surowe 40,0%, oleje i tłuszcze surowe 6,0%, włókno surowe 2,5%, wilgotność 9,0%.