Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Kiedy zakładasz domowe akwarium, najbardziej skupiasz się na wyborze gatunków ryb, roślin i dekoracji. Równie ważny jest jednak dobór pozostałych akcesoriów. Utrzymanie ryb w zdrowiu, pielęgnacja roślin czy oczyszczanie zbiornika staną się dzięki nim znacznie łatwiejsze. 

Akcesoria do akwarium, które pomogą Ci dbać o jego mieszkańców 

Podstawowe akcesoria, z których pomocą zadbasz o dobry stan zdrowia i wygląd ryb, to m.in. karmnik oraz siatka do akwarium. 

Karmnik ułatwi Ci podawanie rybom pokarmu. Możesz wybrać prosty model stożkowy, dzięki któremu również ochronisz filtry. Innym rozwiązaniem jest karmnik automatyczny umożliwiający ustawienie godzin karmienia. To świetne rozwiązanie, jeśli często wyjeżdżasz albo pracujesz do późna. 

Siatka pomoże Ci bezpieczne odłowić ryby i tym samym usprawni czyszczenie akwarium. 

Akcesoria do pielęgnacji roślin akwariowych 

Rośliny akwariowe wymagają takiej samej dbałości jak te, które na co dzień znajdują się w Twoim domu. Do ich pielęgnacji przydadzą Ci się specjalne nożyczki i pęseta. Akcesoria tego typu znacznie ułatwią przycinanie roślinności do pożądanego przez Ciebie kształtu. Dzięki temu akwarium zyska niepowtarzalny wygląd, a Ty w domowym zaciszu odpoczniesz tak samo jak podczas pracy w klasycznym ogrodzie. 

Akcesoria, które ułatwią Ci opiekę nad akwarium 

Wśród produktów, w które warto zaopatrzyć się już na początku akwarystycznej przygody, znajdują się czyściki do szyb, termometry czy kamienie napowietrzające. Wszystkie tego typu akcesoria do akwarium sprawiają, że w łatwy i szybki sposób poprawisz wygląd zbiornika. Ich regularne stosowanie sprawi, że zbiornik zawsze będzie stanowił piękną ozdobę salonu. 

Dbając o odpowiednią temperaturę i czystość akwarium, zapewnisz też idealne warunki życia rybom i roślinom. Odwdzięczą Ci się szybkim wzrostem i zachwycającym wyglądem. 

W ofercie sklepu Hubun znajdują się akcesoria do akwarium, które docenią zarówno początkujący, jak i doświadczeni akwaryści. Sprawdź całą ofertę i znajdź najbardziej odpowiadające Ci produkty! 

Jeśli nie jesteś pewien, na co się zdecydować, chętnie pomożemy. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego – jest dostępny przez całą dobę!