Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Filtry i fontanny do oczka wodnego

Liczba produktów: 1


Oczka wodne często stanowią ciekawą dekorację ogrodu czy parku. Ich wygląd można urozmaicić poprzez wpuszczenie do nich odpowiednich gatunków ryb, a także obsadzenie różnorodną roślinnością. Dodatkowym elementem, który będzie wpływał na ich estetykę, są fontanny do oczek. Zobacz, jakie produkty są dostępne w tym zakresie.

Różnorodne fontanny do oczka wodnego – zobacz wszystkie propozycje

Fontanny do oczek stanowią często element typowo dekoracyjny, warto jednak pamiętać, że poruszają one także taflą wody. Wpływa to na natlenienie wody, szczególnie jeśli fontanna połączona jest z dodatkowymi urządzeniami przeznaczonymi do oczek wodnych.

Jeżeli interesują cię praktyczne rozwiązania, ciekawą opcją może okazać się fontanna solarna do oczka wodnego, która nie potrzebuje zewnętrznego zasilania. Fontanny do oczek mogą mieć formę dekoracyjnej figurki czy konstrukcji nawiązującej stylistyką do całego ogrodu lub wodnej kaskady. Niektóre też tworzą pióropusze wodne. Dodatkowo możesz zdecydować się na wybór fontanny do oczka wodnego z podświetleniem, np. w formie LED.

Urządzenia do oczek wodnych – co oprócz fontann?

Prócz dekoracyjnych fontann z podświetleniem czy w formie figurek lub poidełek warto wybrać do oczek wodnych także inne urządzenia. Często również one pozwalają na tworzenie kaskad wodnych czy pióropuszu. Ich głównym zadaniem jest jednak filtrowanie i napowietrzanie wody w oczku wodnym. Dzięki temu łatwiej utrzymać je w czystości, a także stworzyć warunki odpowiednie do życia dla zwierząt, które w nim żyją.