Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️
AQUAEL

AQUAEL - Deszczownia akwariowa

24.94 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 25 pkt
Kod produktu : 5905546000260
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Deszczownia, która nie tylko uatrakcyjni wygląd akwarium, ale również zapobiega powstawaniu kożucha bakteryjnego, silne natlenienia wodę.

Deszczownia akwariowa FAN marki Aquael to doskonała propozycja dla każdego akwarysty, zarówno doświadczonego, jak i pasjonata zbiorników wodnych, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z hodowlą ryb i roślin akwariowych. Jest to urządzenie traktowane jako jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego zbiornika, który łączy w sobie wiele zalet. Model ten został wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymały, trwały i odporny na uszkodzenia, a specjalnie opracowana konstrukcja zapewnia solidny montaż oraz niezawodną pracę. Zastosowanie oferowanej deszczownicy pozwala z łatwością zachować odpowiednie warunki w każdym akwarium, które będą właściwe dla bytujących w nim organizmów żywych.

Budowa deszczownicy akwariowej FAN marki Aquael
Deszczownia akwariowa FAN firmy Aquael ma postać plastikowej rurki z nawierconymi na całej długości otworami w jednej linii. Jeden element jest zaślepiony, natomiast do drugiego podłączony jest wąż, za pomocą którego woda z filtra wraca do akwarium. Z deszczownicy, poprzez nawiercone dziurki, wydostaje się woda w postaci kilkunastu równolegle ułożonych strużek.

Prawidłowy montaż deszczownicy
Deszczownica przeznaczona jest do montażu w poziomie, najczęściej do tylnej szyby akwarium, tuż nad powierzchnią wody przy wykorzystaniu mocnych przyssawek. Kąt ustawienia wylotów jest ruchomy, dzięki czemu można zdecydować się na skierowanie strużek opadających prostopadle do lustra wody z większej wysokości lub pod mniejszym łukiem co przełoży się na słabszą siłę strumienia i dynamikę wzbudzanej cyrkulacji w zbiorniku. Ponadto deszczownicę można także zamontować tuż pod powierzchnią wody i skierować otwory wypływowe w dowolnym kierunku, co łączy się z likwidacją szumu podczas pracy urządzenia. Model jest kompatybilny z filtrami FAN, UNIFILTER, UNIFILTER POWER i TURBO 500 oraz z pompami cyrkulacyjnymi CIRCULATOR 500.

Poznaj najważniejsze zalety deszczownicy akwariowej FAN firmy Aquael
wysokiej jakości wykonanie,
niezawodność pracy,
zapobieganie powstawaniu kożucha bakteryjnego w zbiorniku,
silne natlenianie wody,
deszczownica ułatwia wymianę gazową,
łatwy i szybki montaż,
ograniczenie gwałtownej cyrkulacji wody spowodowanej przez nadmiarowy system filtracji stosowany w akwarium

Pokaż więcej