Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł

Nerki i żołądek kota

Liczba produktów: 1

Zaburzenia pracy nerek to jedne z częstszych przypadłości, z jakimi zmagają się koty. Aby im zapobiec, wybierz suplementy dla kota na nerki. Uzupełnij dietę swojego mruczka o składniki usprawniające pracę nerek.

Suplementy dla kota na nerki – działanie

Suplementy dla kota na nerki to pomoc w walce ze schorzeniami narządu ważnego dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Nerki pełnią u kotów wiele funkcji, w tym m.in. oczyszczają krew ze szkodliwych produktów przemiany materii, utrzymują odpowiednie pH krwi, regulują gospodarkę wodną i elektrolitową.

W przypadku nieprawidłowego funkcjonowania nerek po konsultacji z weterynarzem uzupełnij dietę zwierzęcia o suplementy wspomagające pracę układu moczowego. W ich składzie znajdziesz m.in. wyciąg z żurawiny, który przeciwdziała infekcjom, wyciąg z pietruszki działający moczopędnie i wypłukujący szkodliwe związki oraz zwiększający ilość wydalanego moczu, kwas hialuronowy, który tworzy warstwę ochronną błony śluzowej pęcherza moczowego, a także glukozaminę. Działa ona przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie oraz uszczelnia ścianę pęcherza moczowego.

Specjalne karmy dla kota z zaburzeniami pracy nerek

Dla kotów z problemami ze strony układu moczowego znajdziesz specjalną karmę. Żywność dostępna w formie suchej i mokrej podnosi odporność, a także wspiera funkcjonowanie nerek i pęcherza moczowego. Co więcej, doskonale smakuje i oparta jest na starannie dobranych naturalnych składnikach. Dostępna jest w wielu wersjach smakowych, zatem bez trudu znajdziesz tę, która najbardziej przypadnie do gustu Twojemu pupilowi. Wysoka jakość surowców zawartych w karmach dla kota na nerki i ich odpowiednia strawność zapewniają lepsze wchłanianie i wykorzystanie składników odżywczych. Taka karma wspomaga proces powrotu do zdrowia.