LICKIMAT

LickiMat - Soother deluxe tuff mata jeżyk-twarda turkus

57.42 zł
kolor
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 57 pkt
Kod produktu : 9349785000661
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Mata LickiMat® SOOTHER posiada wypustkową strukturę, dlatego idealnie sprawdza się serwowania półpłynnych przekąsek o konsystencji zbliżonej do jogurtu czy sosu. Rozprowadź na macie karmę mokrą o luźniejszej konsystencji (niektóre rodzaje karm pozwalają nawet na rozrabianie ich z wodą) i podaj psu. Zapewnisz mu wiele radości.

Mata LickiMat® SOOTHER TUFF to twarda wersja maty Soother. Posiada wypustkową strukturę, dlatego idealnie sprawdza się serwowania półpłynnych przekąsek o konsystencji zbliżonej do jogurtu czy sosu. Rozprowadź na macie karmę mokrą o luźniejszej konsystencji (niektóre rodzaje karm pozwalają nawet na rozrabianie ich z wodą) i podaj psu. Zapewnisz mu wiele radości.

Maty LickiMat® to niezwykle prosty, skuteczny i wielozadaniowy produkt, który doceni każdy opiekun psa. Poprawią samopoczucie i zdrowie. Maty odstresowują, uspokajają, relaksują, są bardzo skuteczne w zwalczaniu leku i stresu u zwierząt. To także zabawa stymulująca umysłowo. Sprawdzi się u niejadka, bo uatrakcyjni sam proces jedzenia, a także u łasucha, bo spowolni jedzenie. A jednocześnie pomoże w dbaniu o higienę jamy ustnej

LickiMat® to innowacyjny i atrakcyjny sposób podawania posiłków dla psów - pomoże w wielu problemach związanych z żywieniem:
- Podanie karmy na macie LickiMat® stwarza okazję do serwowania wyjątkowego, smakowitego, zdrowego posiłku
- Pies niejadek? mata sprawdzi się jako stymulator apetytu u psa. Lizanie wzmaga produkcję śliny , zwiększa poczucie smaku i pobudza apetyt.
- Pies łasuch albo potrzeba zredukowania wagi ? Mata sprawdzi się jako miska spowalniająca jedzenie, bo smaczna uczta będzie trwała dłużej. Dodatkowo pozwala cieszyć się nawet niewielką ilością jedzenia, bo lizanie zwiększa poczucie smaku
- LickiMat® pomaga zachować świeży oddech, usuwając bakterie i niestrawione cząsteczki jedzenia z języka .
- Lizanie stymuluje produkcję śliny, co wspomaga trawienie
- Z matą LickiMat® przygotujesz psie lody, zamrożenie jeszcze bardziej wydłuży proces jedzenia, zapewni też kotu więcej płynu.
- LickiMat® może pomóc w podaniu suplementów czy lekarstw.

Mata LickiMat® -odstresuje i zrelaksuje psa, zapewni atrakcyjną zabawą, zwalczy nudę, pomoże w wielu problemach behawioralnych:

* Maty zaprojektowane są tak, aby uspokoić psa w stresujących sytuacjach. Wystarczy podać ulubioną mokrą karmę lub miękką przekąskę psa na matę, wypełniając wszystkie małe pęknięcia i szczeliny. Pies liże matę, aby zdobyć smakołyk. Powtarzające się lizanie działa kojąco ponieważ uwalnia endorfiny do organizmu. Uspokaja psa, a ponadto utrzymuje go w stanie skupienia i zaangażowania. Pamiętaj, że nuda i brak stymulacji umysłowej mogą mieć poważne konsekwencje behawioralne i prowadzić nawet do depresji. Maty LickiMat® stymulują umysł zarówno u młodych psów jak i seniorów
* LickiMat® pomaga uspokoić psa w sytuacjach stresujących jak burza czy wizyta u weterynarza - są bardzo skuteczne w zwalczaniu lęku i stresu u zwierząt
* to świetny pomysł na nudę, taka forma podania jedzenia zajmuje umysł, dzięki czemu jest mniej pobudzony. Maty LickiMat® stymulują umysł zarówno u szczeniąt jak i seniorów
* LickiMat® są polecane przez weterynarzy i behawiorystów zwierząt na całym świecie!

Ważne: aby maty LickiMat®były dla psów atrakcyjne nie powinny być dostępne dla nich cały czas, a jedynie wykorzystywane podczas jedzenia, zabawy czy ćwiczeń behawioralnych.

Informacje dodatkowe:

Maty LickiMat® nadają się do mrożenia.
Praktyczny rozmiar (20 x 20 cm) - można je zabrać ze sobą w podróż
Łatwe w utrzymaniu czystości

Materiał: kauczuk TPE + PP o jakości spożywczej, bezpieczny dla ludzi i zwierząt, nietoksyczny, wolny od BPA, nadający się do recyklingu.
Wersję maty SOOTHER TUFF można myć w zmywarce

Pokaż więcej